• Detail firmy

Lenka Julínková

Základní popis

Zprostředkování prodeje plastových oken a dveří, parapetů, schodišť, klimatizací, vrat, podlah, střech a závlahových systémů.

Adresa

Slovácká 195/45
690 02 Břeclav

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  76317242

Výrobky, činnosti

prodeje plastových oken a dveří, parapetů

Kontaktní údaje

Telefon: 534 008 866
E-mail: info@interiery-exteriery.cz
WWW: www.interiery-exteriery.cz

Kontaktní osoba

Lenka Julínková - Majitel

Mobil: 774 447 790
Další firmy v oboru

POOR - TRADE, v.o.s.

Specializujeme se na dodávky stavebního a nábytkového kování či prodej domácích a zahradních potřeb. V našem sortimentu naleznete stavební kování, stavební závěsy, nábytkové kování, kuchyňské sady a soupravy nožů, zahradní potřeby, kuchyňské náčiní, nábytkové knopky a výsuvy, protiplechy, stavební bezpečnostní kování, kování pro tesaře, nářadí do lesa, nářadí na sníh, nábytkové úchytky apod.

STESYS, s.r.o.

Specializujeme se na modulové stavby modulPLAN, výplně stavebních otvorů, odvětrávané fasády COR-TEN a interiérové montované příčky.

Ján Mikula - Truhlářství

Zakázkovou výrobou nábytku se zabýváme již od roku 2002. Každý kus námi vyrobeného nábytku je originál, proto je pro nás důležité osobní jednání, kde nám nastíníte Vaše představy a my Vám zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku. Kromě nábytku vyrábíme také interiérové dveře, obložky či schody a umíme vyrobit i nábytek atypický. Naší prioritou je 100% spokojenost zákazníka, který se k nám rád vrací.