• Detail firmy

Lenka Havrlantová

Základní popis

Nabízím vedení daňové evidence, účetnictví a mzdové agendy včetně zpracování daně z příjmu fyzických i právnických osob či ostatních daní.

Adresa

Vlasty Vlasákové 937/7
700 30 Bělský Les

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  67704379

Výrobky, činnosti

Účetní a auditorské služby

Nabízím vedení daňové evidence, účetnictví a mzdové agendy včetně zpracování daně z příjmu fyzických i právnických osob či ostatních daní.

Kontaktní osoba

Lenka Havrlantová - Majitel

Telefon: +420 595 542 435
Mobil: +420 605 242 606
Další firmy v oboru

DÚOPAM, s. r. o.

Nabízíme vedení účetnictví a daňové evidence pro malé i velké organizace. Zajišťujeme podvojné účetnictví, daňovou evidenci, vedení mzdové agendy, zpracování mezd, rekonstrukci účetnictví, zastupování na úřadech, zpracování daňových přiznání, daňové poradenství či vedení personální agendy.

Účetnictví - Ing. Andrea Šrubařová s.r.o.

Poskytujeme komplexní účetní služby pro FO i PO. Zajišťujeme vedení daňové evidence pro plátce i neplátce DPH, zpracování přiznání k dani, měsíční zpracování mezd, zastupování před finančním úřadem a také zpracování přehledů pro OSSZ. Věnujeme se založení obchodních společností od A do Z.

ABC.ENTERPRISE a.s.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti účetnictví, daňové agendy, personalistiky a ekonomického poradenství. Nabízíme ekonomické a finanční poradenství pro začínající i zkušené podnikatelé, externí vedení účetnictví, účetní supervizi, mzdové poradenství, zpracování daňových přiznání, personální audit a mnoho dalšího. Zajišťujeme i pronájem sídla společnosti.