• Detail firmy

Lenka Gregor Pravdová

Základní popis

Nabízíme tvorbu www stránek a e-shopů včetně nabídky internetového marketingu.

Adresa

Rumunská 238/36
120 00 Praha 2 - Vinohrady

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  69527997

Výrobky, činnosti

Nabízíme tvorbu www stránek a e-shopů...

Nabízíme tvorbu www stránek a e-shopů včetně nabídky internetového marketingu.

Kontaktní údaje

E-mail: info@gregberry.cz

Kontaktní osoba

Lenka Gregor Pravdová - Majitel

. Gregor - Majitel

Mobil: 774 457 657
Mobil: 777 827 344
Další firmy v oboru

CTECH s.r.o.

Ctech s.r.o. je technologická firma, která zajišťuje komplexní marketingové strategie, tvorbu kreativních návrhů, grafiky, tvorby webů, přes tvorbu hudby, video spotů, video prezentací, a to vše s využitím moderních technologií, včetně 3D vizualizací, animací a dalších. Jsme schopni prakticky veškeré projekty připravit a zpracovat pod jednou střechou, což je pro naše klienty vysoce efektivní.

ENTRE s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti marketingové komunikace firem a propagace jejich výrobků či služeb. Pomáháme firmám nalézt jejich vlastní styl. Zaměřujeme se na reklamní kampaně, firemní identitu, budování značky. Navrhujeme a tvoříme www stránky, vizitky, letáky, obálky, kalendáře, firemní periodika, reklamní předměty a mnoho dalšího. Naší doménou jsou výroční zprávy - věnujeme se jim téměř 25 let.

TLAMA design

Zabýváme se provozem grafického a tiskového studia. Nabízíme ofsetový a digitální tisk, grafické zpracování, tvorbu logotypů, obalů, propagačních a reklamních předmětů. Specializujeme se na tvorbu corporate identity.