• Detail firmy

Lenka Bublíková

Základní popis

Nabízíme kosmetické a vizážistické služby. Provádíme manikúru, pedikúru, nehtovou modeláž, P-shine a svatební i plesové líčení.

Adresa

Sobotín 303
788 16 Sobotín

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76614760

Výrobky, činnosti

Kosmetické a vizážistické služby

Kontaktní údaje

E-mail: bublikova.lenka@tiscali.cz
WWW: www.lbstudio.cz

Kontaktní osoba

Lenka Bublíková - Majitel

Mobil: +420 605 261 165
Další firmy v oboru

Delfinus e-shop

Zabýváme se prodejem nábytku, bytových doplňků, koupelnových doplňků, dekorací, zahradního nábytku, zahradní techniky, sportovního vybavení, sportovní výživy a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich www stránkách.

FM SERVIS TRUTNOV, s.r.o.

Nabízíme komplexní stěhovací služby jako je stěhování bytů, firem, kanceláří, trezorů a dalších objektů. Zajišťujeme kompletní hygienu objektů jako jsou pravidelné denní úklidy, generální úklidy nebo úklidy po provedení stavebních či malířských prací, včetně prodeje úklidové techniky. Také se zabýváme osobní dopravou a přepravou majetku. Malujeme interiéry v různých objektech.

NATIG s.r.o.

Naše společnost je distributorem italské přírodní kosmetiky na bázi vodních řas GUAM. Dodáváme širokou škálu masážních olejů a krémů, bahenní zábaly, gely s mořskými řasami, vyhlazující a zpevňující krémy a mnoho jiného. Navštivte naše stránky a vyberte si z katalogů nabízených produktů.