• Detail firmy

Lenka Brožová

Základní popis

Cestovní agentura,která zprostředkuje jakoukoliv dovolenou-jen od řádně pojištěných CK.Nabízíme zájezdy pobytové,poznávací,wellness,exotické,lyžařské,pro kolektivy aj.Prodáváme vstupenky na kult. představení a mezinárodní jízdenky Student Agency.

Adresa

Fučíkova 7
742 35 Odry

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87421445

Výrobky, činnosti

Cestovní agentura,

Cestovní agentura,která zprostředkuje jakoukoliv dovolenou-jen od řádně pojištěných CK.Nabízíme zájezdy pobytové,poznávací,wellness,exotické,lyžařské,

Kontaktní údaje

E-mail: info@siesta-fulnek.cz
WWW: siesta-fulnek.cz

Kontaktní osoba

Lenka Brožová

Telefon: 739 807 465
E-mail: info@siesta-fulnek.cz
Další firmy v oboru

SEKAN s.r.o.

Naše společnost poskytuje profesionální služby v oblasti cestovního ruchu, wellness služeb a zajištění kulturních a hudebních programů. V oblasti cestovního ruchu nabízíme služby zprostředkování nejrůznějších plně pojištěných zájezdů do celého světa. Pro Vaše firemní a soukromé oslavy zajistíme kulturní a hudební doprovod včetně unikátní show Elvise Presleyho. Vedeme masérské a regenerační studio.

STRIATUM, s.r.o.

Specializujeme se na zprostředkování leteckých zájezdů na Maltu, Sicílii, do Itálie, Spojených Arabských Emirátů, na Srí Lanku a dalších zemí.

CK UNITOUR s.r.o.

Naše cestovní kancelář zajišťuje poznávací, pobytové zájezdy. Kompletní nabídku zájezdů naleznete na našich internetových stránkách.