• Detail firmy

LENAservis s.r.o.

Základní popis

Nabízíme venkovní i vnitřní žaluzie, rolety, clony, markýzy, šikminy a oblouky do plastových a dřevěných oken (Euro), textilní rolety, sítě proti hmyzu, shrnovací dveře (dřevo, plast, koženka), sprchové zástěny, japonské stěny, čalounění dveří.

Adresa

Bezručova 362
431 11 Jirkov

Okres: Chomutov
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28742770
DIČ:  CZ28742770
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Venkovní žaluzie

Zabýváme se prodejem venkovních žaluzií. Venkovní žaluzie vhodné pro zastínění oken rodinných domů i administrativních budov. Nabízíme provedení lamel F80, C80, Z70, Z90, ovládání ruční i elektrické.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 474 654 950
Mobil: +420 602 952 603
Mobil: +420 608 141 769
E-mail: info@lenaservis.cz
WWW: www.lenaservis.cz

Kontaktní osoba

Jana Ledvinová - Jednatel

Další firmy v oboru

ALNUS s.r.o.

Truhlářství ALNUS spol. s r.o. se sídlem a provozovnou v Žatci vzniklo v květnu 1992 transformací truhlárny státního podniku DEHOR Most. Hlavním programem společnosti je zakázková výroba individuálních truhlářských produktů (klasický bytový i nebytový nábytek, ucelené sestavy bytových a komerčních interiérů, drobné a jednoduché truhlářské a bytové prvky či nestandardní speciality).

LCD spol. s r.o.

Prodáváme stavební, instalatérské a topenářské materiály. Nabízíme stavební, instalatérské a topenářské práce. Provádíme rekonstrukce koupelen a pokládáme plovoucí podlahy. Od roku 1995 zajišťujeme logistické a obchodní služby pro obchodní firmu v Rize. Provozujeme prodejnu se stavebninami ve Varnsdorfu.

KERA v.o.s.

Koupelnové studio Teplice. Zabýváme se velkoobchodním prodejem zařizovacích předmětů koupelen. Prodáváme zdravotnickou keramiku, sprchové kouty, vodovodní baterie, vany, koupelnové doplňky a nábytek JIKA, LAUFEN a ROCA, dřezy, sanitární systémy, obklady a dlažby. Zajišťujeme komplexní služby, od 3D návrhů na počítači až po dodávku zboží a materiálu s vlastní dopravou.