• Detail firmy

LEMIPLET s.r.o.

Základní popis

Výroba a prodej tepelně izolačních i sanačních omítek a fasádních barev Düfa.

Adresa

Sehradice 209
763 23 Sehradice

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29241669
DIČ:  CZ29241669

Výrobky, činnosti

Výroba a prodej izolačních omítek

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 716 820

Kontaktní osoba

Milan Zmeškal - Jednatel

Lenka Zmeškalová - Jednatel

E-mail: zmeskalova@volny.cz
Další firmy v oboru

ALUPRINT spol. s r.o.

Výroba a prodej etiket, štítků a samolepek z hliníku, pvc nebo papíru. Výroba hliníkových štítků a samolepek sítotiskovou metodou - tradice více než 15 let. Vyrábíme také nerezové štítky bez potisku s možností zaoblení rohů a připevňovacích otvorů.

MAT-ES MAT s. r. o.

Firma se zabývá poradenstvím a prodejem materiálů pro elektro a stavebnictví. Elektroizolace, impregnační, lepící laky, pryskyřice, zalévací hmoty, tmely, smršťovací hadice, kabely, spojky, elektrické podlahové topení; reflexní tepelné izolace, parotěsné folie, bazénové plachty; obklady fasád- montované odvětrané fasády, vnitřní obklady, probarvené i foliované plastové palubky, plovoucí podlahy

Habako group s r. o.

Naše společnost se již několik let věnuje velkoobchodnímu prodeji hadic a příslušenství. V naší nabídce naleznete mnoho druhů hadic s různým použitím. Nabízíme hadice hydraulické, odsávací, hadice pro automobilový průmysl, benzinové, antiabrasivní a další. K hadicím nabízíme i kompletní příslušenství jako jsou spojovací materiály, těsnící materiály, lepidla, pryžové desky aj. Navštivte naše www.