• Detail firmy

LEMBERK CO, s.r.o.

Základní popis

Zakázková výroba nabýtku

Adresa

Zábědov 77
504 01 Nový Bydžov

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27494926
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Výroba a prodej dětského, studentského a ložnicové

postýlky, kolébky, komody, skříně, postele, obývací stěny, patrové postele, junior postele, psací stoly, zásuvky pod postele.

Kontaktní údaje

E-mail: info@lemberk.cz

Kontaktní osoba

Ladislav Lemberk - Jednatel

Telefon: 495 496 222
Fax: 495 491 126
E-mail: info@lemberk.cz
WWW: www.lemberk.cz

Michal Hýsek - Jednatel

Mobil: +420 604 998 381
Další firmy v oboru

ProSpánek SE

Jsme specialistou v oblasti zdravého a pohodlného spánku. Na našem e-shopu www.ProSpanek.cz najdete širokou nabídku kvalitních ortopedických matrací, anatomických polštářů, lamelových roštů, postelí, lůžkovin a další doplňkových výrobků. Jako specializovaný prodejce Vám nabízíme levné i luxusní výrobky nejvyšší kvality v nejrůznějších provedeních. Rádi odborně poradíme a pomůžeme, navštivte nás.

HELIX s. r. o. - truhlářství

Specializujeme se na zakázkovou truhlářskou výrobu. Zařizujeme veřejné a bytové interiéry, i atypickým nábytkem. Dodáváme kuchyně, bytový nábytek, kancelářský nábytek, dveře z masivu a další komponenty do interiérů, vše dle individuálních požadavků zákazníka. Na našich stránkách naleznete fotogalerii realizovaných zakázek. Neváhejte nás navštívit!

Miroslav Valeš - Truhlářství

Zabýváme se zakázkovou výrobou kuchyní, vestavěných skříní, ložnic, schodů, pergol, přístřešků, dveří a šalunků. Specializujeme se na práci s masivním dřevem, a to jak u bytového, tak u kancelářského nábytku. Veškerá výroba probíhá na zakázku po přesném zaměření. Poskytujeme odbornou montáž na místě včetně případného zapojení spotřebičů. Působíme v okrese Pelhřimov, kraj Vysočina.