• Detail firmy

LEMA POINT s.r.o.

Základní popis

Společnost provozuje autopůjčovnu. Nabízí široký výběr vozů značek: Audi, Škoda, Ford, Pegueot, Mercedes, Porsche.

Adresa

Chlumova 206/21
130 00 Praha 3 - Žižkov

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28940881
DIČ:  CZ28940881
Rok založení:  2009
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- krátkodobý pronájem vozů, dlouhodobý pronájem vozů, víkendový pronájem vozů, operativní leasing, atd... V cenách autopůjčovny je zahrnuto kompletní povinné i havarijní pojištění ve všech zemích EU. Neomezený počet najetých kilometrů.

Kontaktní osoba

Lenka Waldaufová - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Individualtour

Zabýváme se vnitrostátní a mezinárodní osobní dopravou. Nabízíme ubytování za zajímavé ceny v hotelích v centru Prahy (i jinde v ČR), ve Vídni, Budapešti, Krakově atd. Zajišťujeme ubytování, dopravu a gastronomický servis pro svatby a podnikové oslavy, programy a prostory pro firemní akce. Dále zajišťujeme průvodcovské a překladatelské služby se specializací na španělštinu, angličtinu a ruštinu.

VZK - Kpt. Miroslav Kedršt

Nabízíme plavby a projížďky vyhlídkovou lodí. Zajišťujeme společenské akce na klíč. Plavby dle přání zákazníka s možností ohňostroje. Provozujeme výletní, nákladní, vlečné lodě a pontony. Veškerá plavidla jsou plně k dispozici k pronájmu.

TONDA BETONPUMPE s.r.o.

Věnujeme se prodeji a dopravě betonu. Zabezpečujeme dopravu a čerpání betonu prostřednictvím speciálního technického vybavení a v oboru máme mnohaleté zkušenosti.