• Detail firmy

LÉKÁRNA U ROBINA s.r.o.

Základní popis

Působíme v oblasti všeobecného lékárenství, v provozu nestátního zdravotnického zařízení. Nabídka výdeje léčiv na recept, prodej doplňků stravy atd.

Adresa

Kozí Hory 14
262 03 Nový Knín

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27571858
DIČ:  CZ27571858

Výrobky, činnosti

Léky na recept

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 257 704
Telefon: +420 222 254 704
Mobil: +420 776 776 037
E-mail: urobina@seznam.cz
WWW: www.lekarnapraha3.cz

Kontaktní osoba

MUDr. Přemysl Rákosník - Jednatel

Ing. Miroslav Hrouda - Jednatel

Další firmy v oboru

VAŇURA TOMÁŠ

Specializujeme se na prodej kosmetického a drogistického zboží pro obchody nebo čerpací stanice. Dodáváme pánskou a dámskou kosmetiku, sortiment úklidových prostředků, přípravky na ústní hygienu, univerzální úklidové hadříky, pohotová holítka, úklidové pomůcky a přípravky, dětskou kosmetiku a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.

Marcela Bohuslavová

Moje původní profese je bylinářka, profesionálně se bylinkám věnuji již více než 15 let. Poskytuji bylinné poradenství, prodávám přírodní bylinné čaje, bylinnou kosmetiku, aromaterapii, drahé kameny, svíčky, vonné tyčinky a mnoho dalšího. O bylinkách rovněž přednáším. Nabízím jednorázové přednášky i kurzy.

Jana Dobiášová

Pestrý sortiment přírodní kosmetiky a potravinových doplňků, jako je tělová či vlasová kosmetika, léčivé čaje a další. Nabízíme především produkty od českých výrobců. Prodáváme rovněž dárkové balíčky a koše. Kompletní nabídku naleznete v našem e-shopu. Věříme, že si vyberte.