• Detail firmy

Legato, spol. s r.o.

Základní popis

Zajišťujeme velkoobchodní dodávky značkových maziv ESSO a MOBIL v celém sortimentu motorových, převodových a průmyslových maziv.

Adresa

Cerhovice 141
267 61 Cerhovice

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25099426

Výrobky, činnosti

Průmyslové maziva

Kontaktní údaje

E-mail: objednavky@legato.cz
WWW: www.legato.cz

Kontaktní osoba

Milan Kára - Jednatel

Mobil: +420 608 112 664

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

PNEUSERVIS Eva

Poskytujeme výměnu, opravu, prodej a vyvážení pneumatik osobních i nákladních vozů. Prodáváme oleje, maziva, Mogul, Paramo a Castrol. Zkušenosti v oboru od roku 1997! Naše výhody: nejlepší cena a časová flexibilita.

Kompresory Vzduchotechnika s.r.o.

Dodáváme kvalitní automatizační techniku, jednoúčelové stroje a nářadí. Nabízíme kompresory, pneumatické nářadí, potrubní rozvody, maziva a maznice, zařízení pro úpravu vzduchu, separátory pro vodu a olej, cyklické odlučovače, válce a ventily, měřící techniku a mnoho dalšího.

VALID s.r.o.

Naše společnost se věnuje prodeji strojních součástí pro lehký průmysl. Zajišťujeme opravy elektromotorů Siemens. Zboží dodáváme přímo k odběrateli, na základě domluvy lze vybrané zboží rezervovat na našem skladu. Určíme typ výrobku dle rozměru s možností převodu mezi výrobci. Jsme certifikovaným distributorem značky Schaeffler Group. Zastupujeme další výrobce jako KTR, OPTIBELT aj.