• Detail firmy

Ledvision, s.r.o.

Základní popis

Pronájem LED velkoplošných obrazovek a LED video mantinelů na sportovních a kulturních akcích, výroba reklamních spotů, živé kamerové přenosy, střih, záznam videa - produkce. Prodej LED obrazovek a jejich servis.

Adresa

Přístavní 212/10
170 00 Praha 7

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28420047
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Videoprodukce

- výroba reklamních spotů, živé kamerové přenosy, střih, záznam videa

Kontaktní údaje

Mobil: +420 775 277 332
E-mail: info@ledvision.cz
WWW: www.ledvision.cz

Kontaktní osoba

Roman Štregl - Jednatel

Další firmy v oboru

ASM spol. s r.o.

Poskytujeme komplexní řešení kamerových systémů, domovních videovrátných a LAN sítí. Dodáváme kamerové systémy, aktivní i pasivní síťové prvky, optické sítě, diskové systémy, optické moduly, přehrávače LAN, mobilní terminály, multifunkční servery, bezdrátové prvky WiFi, průmyslové ethernet switche, DIN napájecí zdroje a kabely, systémy domácí automatizace, průmyslové počítače apod.

ROBERT KOCH

Zabýváme se prodejem počítačové techniky. Nabízíme hardware i software. Dále zajišťujeme servis IT a správu firemních sítí.

WICOM s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti ochrany majetku a osob. Zajišťujeme projekci, montáž a servis zabezpečovacích systémů. Montujeme systémy EZS, kamerové systémy, systémy kontroly vstupu apod. Zaměstnáváme pracovníky s odbornými znalostmi, kteří jsou pravidelně školeni a díky bohaté praxi v oboru nabízíme služby na vysoké úrovni. Neváhejte nás kontaktovat!