• Detail firmy

LEDOSERVIS

Základní popis

Specializujeme se na klimatizační techniku LG, Toshiba a Aircony. Realizujeme zakázky dle přání zákazníka. Dále dodávka, montáž a servis panelových chladících a mrazících boxů

Adresa

Tasovice 203
671 25 Tasovice

Okres: Znojmo
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  16321472

Výrobky, činnosti

Specializujeme se na klimatizační techniku

Specializujeme se na klimatizační techniku LG, Toshiba a Aircony. Realizujeme zakázky dle přání zákazníka.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 515 235 022
Mobil: +420 777 057 020
E-mail: info@ledoservis.cz
WWW: www.ledoservis.cz

Kontaktní osoba

Karel Kašpar - Jednatel

Další firmy v oboru

KOMFORTKLIMA PLUS, s.r.o.

Zajišťujeme kompletní dodávky vzduchotechniky a klimatizace, od projektování až po samotnou realizaci, včetně projekce a výroby některých komponent. V oblasti vzduchotechniky a klimatizace máme letité zkušenosti, naše společnost získala v roce 1995, jako jedna z prvních v České republice, certifikaci na výpočty a výrobu tlumičů hluku. Kontaktujte nás a staňte se i Vy našim spokojeným zákazníkem!

DETEKTA s. r. o.

Specializujeme se na autorizované měření emisí. Poskytujeme ekologické poradenství. Realizujeme audity zdrojů znečišťování ovzduší, rozptylové studie, vypočítání poplatků za znečišťování ovzduší, ekologické odborné posudky apod. Zajišťujeme měření emisí, měření imisí, měření hlučnosti, ekologizace kotlů, seřízení plynových hořáků, měření a analýzu škodlivých látek.

Eberspächer Tageslichttechnik s.r.o.

Naše společnost Eberspächer Tageslichttechnik s.r.o. se specializuje na systémy denního prosvětlení, systémy větrání, systémy požárního odvětrání a požární bezpečnosti staveb. Vyrábíme vlastní produkty a dodáváme kompletní projekty požárního odvětrání budov.