• Detail firmy

LEDme s.r.o., s.r.o.

Základní popis

Prodej LED produktů. Nabízíme LED žárovky, bodovky, pásky, reflektory, trubice, panely, podhledové svítidla, adaptéry, lišty, ovladače.

Adresa

Krnovská 2816/78
746 01 Opava

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  01863070

Výrobky, činnosti

LED produkty

Kontaktní údaje

E-mail: obchod@ledme.cz
WWW: www.ledme.cz

Kontaktní osoba

TOMÁŠ MOHILA - Jednatel

Mobil: +420 737 303 747

PETR SLADKÝ - Jednatel

Mobil: +420 776 017 376
Další firmy v oboru

LITABA GROUP s.r.o.

Poskytujeme komplexní energetické poradenství a odbornou pomoc při řešení projektu Modrozelená úsporám. Zaměřujeme se na snižování nákladů za energie včetně zpracování analýzy ZDARMA. Zajišťujeme optimalizaci distribučních sazeb, snížení spotřeby vody, energetický audit a průkazy energetické náročnosti budov. Nabízíme volná místa pro nové kolegy, obchodníky a spolupracovníky v oblasti energetiky.

LEDuniversal MARVER STEEL s.r.o.

Provozujeme e-shop s LED osvětlením. Nabízíme LED žárovky, LED pásky, LED moduly, LED diody, LED zářivky, LED panely, LED stropní svítidla, LED stolní lampičky, LED pouliční osvětlení nebo LED průmyslové osvětlení. Prodáváme a montujeme produkty vlastní výroby i produkty jiných výrobních společností.

LB GASTRO, s.r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti cateringu, závodního stravování a další. Zajišťujeme ozvučení a osvětlování akcí, laserové show, servis a instalaci zvukových systémů, světel a světelných efektů. Organizujeme bankety, oslavy, rauty, firemní a soukromé akce. Postavíme Vám pódium a pronajmeme zahradní párty stan. Pronajímáme pracovní a stavební stroje.