• Detail firmy

LEDBATERKY

Základní popis

Nabízíme levné ledbaterky, svítilny, čelovky, cyklolampy, led světla, led dekoraci i kovové baterky či různé svítící přívěšky na LED principu. Koupit lze alkalické a nabíjecí baterie, tuningové světla i outdoor vybavení.

Adresa

Uzavřená 659/10
747 14 Ludgeřovice

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73337811
  • Maloobchod
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

LED baterky

Kontaktní údaje

WWW: www.ledbaterky.cz

Kontaktní osoba

David Bíbrlík, Ing. - Jednatel

Telefon: 604 666 088
E-mail: patentik@seznam.cz
Další firmy v oboru

LITABA GROUP s.r.o.

Poskytujeme komplexní energetické poradenství a odbornou pomoc při řešení projektu Modrozelená úsporám. Zaměřujeme se na snižování nákladů za energie včetně zpracování analýzy ZDARMA. Zajišťujeme optimalizaci distribučních sazeb, snížení spotřeby vody, energetický audit a průkazy energetické náročnosti budov. Nabízíme volná místa pro nové kolegy, obchodníky a spolupracovníky v oblasti energetiky.

LEDuniversal MARVER STEEL s.r.o.

Provozujeme e-shop s LED osvětlením. Nabízíme LED žárovky, LED pásky, LED moduly, LED diody, LED zářivky, LED panely, LED stropní svítidla, LED stolní lampičky, LED pouliční osvětlení nebo LED průmyslové osvětlení. Prodáváme a montujeme produkty vlastní výroby i produkty jiných výrobních společností.

LB GASTRO, s.r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti cateringu, závodního stravování a další. Zajišťujeme ozvučení a osvětlování akcí, laserové show, servis a instalaci zvukových systémů, světel a světelných efektů. Organizujeme bankety, oslavy, rauty, firemní a soukromé akce. Postavíme Vám pódium a pronajmeme zahradní párty stan. Pronajímáme pracovní a stavební stroje.