• Detail firmy

LeConte s.r.o.

Základní popis

Nabízíme služby v oblasti strategie IT procesů, optimalizaci a vývoj procesů, vývoj aplikací, zvýšení výkonu a snížení nákladů firmy.

Adresa

Františka Křížka 460/13
170 00 Praha 7 - Holešovice

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28992407
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby v oblasti strategie IT procesů.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 253 701
E-mail: info@leconte.cz
E-mail: ales.zabransky@leconte.cz
WWW: www.leconte.cz

Kontaktní osoba

Ing. Aleš Zábranský - Jednatel

Mobil: +420 777 253 701
Další firmy v oboru

CODEWARE, s.r.o.

Zabýváme se dodávkou systémů automatické identifikace, systémy elektronické evidence tržeb EET, pokladní systémy pro E- tržby. Nabízíme komplexní RFID řešení, čtečky čárových kódů, čtečky 2D kódů, tiskárny čárových kódů, etiket a štítků, samolepicí etikety, TTR pásky, mobilní terminály, dotykové pokladní systémy, pokladní periferie a mnoho dalšího. Poskytujeme kompletní servis.

DANA s.r.o.

Nabízíme široký sortiment LED osvětlení. Dodáváme LED žárovky, LED trubice, LED reflektory, LED pásky apod. Kromě LED osvětlení nabízíme také napájecí zdroje pro elektroniku a příslušenství k počítačům. Další činností, kterou se naše společnost zabývá, je velkoplošné kopírování a tisk. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

ROBERT KOCH

Zabýváme se prodejem počítačové techniky. Nabízíme hardware i software. Dále zajišťujeme servis IT a správu firemních sítí.