• Detail firmy

Lease Service, s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se celkovou rekonstrukcí teras, balkónů a lodžií, a pokládkou atypické velkoformátové dlažby, dlažby na terče a pokládkou kameného koberce.

Adresa

Horní Počernice, Lipí 699/6
190 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28473191
DIČ:  CZ28473191

Výrobky, činnosti

Rekonstrukce teras, balkónů, lodžií

Naše firma se zabývá stavební činností, především celkovou rekonstrukcí teras, balkónů a lodžií (včetně jejich izolací a klempířských prací), a pokládkou atypické velkoformátové dlažby, dlažby na terče a pokládkou kameného koberce.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 592 615
E-mail: leaseservice@email.cz
WWW: www.leaseservice.cz
Další firmy v oboru

AKTIA INTERNATIONAL a.s.

Prodáváme, montujeme i opravujeme průmyslové chlazení, klimatizaci, autoklimatizaci, chladírenské nářadí, chladničky, mrazničky, chladící pulty, chladicí vitríny, chladicí boxy, výrobníky ledu a sody nebo tepelná čerpadla. Zajišťujeme prodej izolací Aeroflex.

ATG Czech Republic s.r.o.

Naše společnost se specializuje na sanace vlhkého zdiva pro různé objekty. Vysoušení zdiva provádíme pomocí nízkotlaké injektáže a aplikace horizontální izolace zdiva. Nabízíme profesionální poradenství sanace vlhkých zdí a také analýzy škody vlhkého zdiva. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

DOMINO - promont, spol. s r.o.

Nabízíme kompletní stavební práce na klíč. Realizujeme novostavby, rekonstrukce obytných i komerčních prostor, stropy z železobetonových panelů, rekonstrukce historických objektů, vybudování přípojek, renovace plochých i šikmých střech. Dodáváme stavebnicové systémy pro dřevostavby, obvodová zdiva, šikmé i ploché střešní krytiny, asfaltové hydroizolační pásy, provětrávané fasády a mnoho dalšího.