• Detail firmy

LEAR, a.s.

Základní popis

Výroba a prodej lepidel pro čalouníky, obuvníky, podlaháře či automobilový průmysl. Stavební chemie pro stavbu, dům a zahradu. Nabídka protiplísňových přípravků, opravných hmot, hydroizolujících přípravků a ostatních pro čistý život.

Adresa

Pod sídlištěm 3988/3
636 00 Brno - Židenice

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  00219282
DIČ:  CZ00219282
Rok založení:  1991
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Výrobce
  • Import
  • Export

Výrobky, činnosti

Lepidla

Profesionální lepidla pro širokou paletu využití, od automotive až po stolní tenis. Lepidla tavná, polyuretanová, rozpouštědlová, disperzní,vteřinová.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 548 216 591
Mobil: +420 734 312 688
Fax: +420 548 535 726
E-mail: info@lear.cz
WWW: www.lear.cz
WWW: www.chodnikvprasku.cz
E-shop: www.abclepidla.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Otto Illek - Obchodní ředitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MISTRAL PLUS s.r.o. - prodej a míchání barev

Nabízíme fasádní nátěrové hmoty, probarvené omítkoviny, mozaiky, interiérové barvy, penetrační nátěry, emaily, průmyslové barvy, základní barvy, antikorozní barvy, barvy na neželezné kovy, na radiátory, silicon Thermo, laky, lazury, olejové, podlahové laky, napouštědla na dřevo, impregnace, barvy na okna, ředidla, čističe, odstraňovače starých nátěrů, odrezovače. Jsme partnerská prodejna Dulux.

Autolaky Hrubý s.r.o.

Důležité upozornění! Od 16.3.2015 jsem na nové adrese: Zvěřinova 13, Brno 618 00. Zabýváme se prodejem autolaků značky MOBIHEL, STANDOX a průmyslových barev CHROMIND, MULTIMIX, SELEMIX. Dále nabízíme tmely, plniče, brusivo, UBS materiály, příslušenství pro autolakýrníky, stříkací pistole. Nabízíme míchání a plnění sprejů na počkání.

KONTRAWEB, spol. s r. o.

Jsme společnost, která se specializuje na dodávku stavební chemie, se zaměřením zejména na přírodní kámen. Spolupracujeme s firmou BS-pro s.r.o., která je generálním partnerem pro dodávky stavební chemie firmy SOPRO určené pro pokládku obkladů a dlažeb. Rozumíme našemu oboru a zajímáme se o dlouhodobou spolupráci. Snažíme se vyhovět všem Vašim požadavkům, abyste se k nám chtěli vracet.