• Detail firmy

LEAD a.s.

Základní popis

Poskytujeme plný servis při plánování reklamních kampaní, jejich grafickém, marketingovém, kreativním a produkčním řešení i nákupu médií

Adresa

Hybernská 20
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26438763

Výrobky, činnosti

Reklamní agentura

servis při plánování reklamních kampaní, jejich grafickém, marketingovém, kreativním a produkčním řešení i nákupu médií

Kontaktní údaje

Telefon: +420 234 095 737
Fax: +420 234 095 739
E-mail: lead@lead.cz
WWW: www.lead.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Fišera

Další firmy v oboru

PROMOTEAM s.r.o.

Činnost společnosti je zaměřena na pořádání společenských a kulturních akcí všeho druhu a na promotion aktivity, a to od ideového konceptu až po praktickou realizaci. Naší doménou je event marketing a management. Specializujeme se na módní přehlídky, plesy, slavnostní večírky, kongresy, tiskové konference, teambuildingy, dětské akce atd. Mezi další naše činnosti patří tisková a hudební produkce.

GRINO - JIŘÍ NOVOTNÝ MUDr.

Kouzelník a mistr magie GRINO nabízí kouzelnická vystoupení pro děti i dospělé. Svými kouzly pobavím diváky všech věkových kategorií - na různých oslavách, svatbách, firemních večírcích, dětských párty, maturitních plesech či jiných akcích. Věnuji se magii všeobecné, mikromagii a iluzím. Profesionálním kouzelníkem jsem již téměř 25 let. Vystupuji po celém světě a jsem držitelem řady ocenění.

FRENDS s.r.o.

Specializujeme se na reklamu a marketing. Věnujeme se kreativní grafické práci. Připravujeme strategii a plánujeme reklamní kampaň. Poskytujeme poradenství v oblasti reklamy a součástí naší nabídky jsou i produkční služby. Zpracujeme kvalitní a efektivní video a audio prezentace.