• Detail firmy

Le Pont NEDER s.r.o.

Základní popis

Predaj, servis a renovácie použitých elektrických vozíkov a skútrov Zlín. Pôsobíme v Českej republike, Slovensku, Poľsku a Rakúsku.

Adresa

Karlovo nám. 290/16
120 00 Praha 2 - Nové Město

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28279841
DIČ:  CZ7402124158
Rok založení:  2015
Počet zaměstnanců:  2
  • Maloobchod
  • Služby
  • Import

Výrobky, činnosti

Elektrické skútre a vozíky po renovácii

Predaj, servis a renovácie použitých elektrických vozíkov a skútrov Zlín. Pôsobíme v Českej republike, Slovensku, Poľsku a Rakúsku. Poradenskú službu zabezpečuje vozíčkar s dlhoročnými skúsenosťami z používania týchto vozíkov.

Kontaktní údaje

WWW: www.skutry-pro-postizene.com
Skype: korbelar1

Kontaktní osoba

Petr Korbelář

Mobil: +420 739 611 249
E-mail: korbelar.petr@seznam.cz
Skype: korbelar1

Jiří Macek - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

INGES s.r.o.

Specializujeme se na prodej a servis nových i použitých mobilních třídičů a drtičů kameniva, sutí a zemin, mobilních haldovacích dopravníků a přívěsných podvalníků. Provádíme inženýrskogeologický a hydrogeologický průzkum pro všechny druhy staveb.

EKOVUK MEDI, s.r.o.

Dodáváme přístroje pro lymfatickou masáž zn. Pneuven pro domácí i komerční použití. Jsme výrobcem a zajišťujeme i následný prodej, zaškolení do obsluhy a servis. Přístroje najdou své uplatnění zejména ve zdravotnictví, wellness a kosmetice.

Tadeáš Holub

Specializujeme se na prodej zdravotních potřeb, zdravotní obuvi, zdravotnických a rehabilitačních pomůcek, ale i léčebné kosmetiky z konopí či zdravých potravin. Náš ucelený sortiment zdravotních potřeb a pomůcek nakoupíte buď v e-shopu nebo v kamenné prodejně, která se nachází na Praze 3, v Táboritské ul. 15, kde Vám rádi s výběrem vhodného zboží poradíme. Těšíme se na Vaši návštěvu.