• Detail firmy

Le Mieux s.r.o.

Základní popis

Náplní Le Mieux je distribuce těch nejkvalitnějších a nejvybranějších vín. Specializujeme se především na prodej pravého champagne. V naší nabídce můžete nalézt přes dvacet značek právě champagne.

Adresa

Junácká 1474/5
169 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24159581
DIČ:  CZ24159581
  • Maloobchod
  • Služby
  • Import

Výrobky, činnosti

Champagne

Distribuce širokého sortimentu značek pravého champagne. Např. Billecart Salmon, Bollinger, Dom Pérignon, Gosset, Moet Chandon, Veuve Clicquot a další

Kontaktní údaje

Mobil: +420 604 231 474
Mobil: +420 606 627 266
E-mail: info@lemieux.cz
WWW: www.lemieux.cz

Kontaktní osoba

Jan Chabr - Jednatel

Další firmy v oboru

Ing. Jan Záruba

Zabýváme se dodávkou vybraných pochutin, vín, destilátů nebo dárkových předmětů. Jsme schopni dodat Vámi vybrané dobroty a pití na Vaše pořádané firemní či soukromé akce. Nabízíme vína z Moravy, vína ze zahraničí, destiláty či vinné mošty.

Pivovar Lužiny, s.r.o.

Zabýváme se výrobou vlastního piva a provozujeme minipivovar. Nedílnou součástí výrobny je pivovarská restaurace, pivní bar a sezónní terasa, kde máte možnost si v létě vychutnat grilovaného masíčka či uzené klobásy. Poté Vás provedeme pivovarem, ukážeme výrobní proces a ochutnáte naše speciality. Snažíme se, aby si zákazníci pobyt u nás užili.

BELGIAN BEER IMPORT

Zabýváme se dovozem a prodejem belgického, amerického a irského piva v různých variantách. Dodáváme také dárkové balení piv se stylovými sklenicemi. V našem sortimentu naleznete nabídku piv jantarových, nealkoholických, ovocných, polotmavých, pšeničných, světlých, tmavých, červených, Wit a Scout. Pro více informací navštivte naše webové stránky.