• Detail firmy

Le Mar studio s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se interiérovým vybavením, designem nábytku, prostorovým řešením objektu, navrhováním výmalby i samotným dekorováním prostoru.

Adresa

Sametová 710/29
460 06 Liberec 6

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28666691
  • Služby

Výrobky, činnosti

interiéry

Kontaktní údaje

E-mail: info@lemar.cz
WWW: www.lemar.cz

Kontaktní osoba

Lenka Šulcová - Jednatel

Martin Šulc - Jednatel

Telefon: +420 773 675 582
Další firmy v oboru

Cvejn Interiéry

Hlavní činností firmy jsou návrhy interiérů. Navrhujeme nábytek do kanceláří, recepcí, bytů i školních zařízení. Váš prostor zaměříme, vytvoříme studii a vybavíme zařizovacími předměty na míru včetně vypracování technického výkresu pro výrobu. Dále poskytujeme služby v oblasti alternativní energie. Zajišťujeme dodávky solárních systémů, rekuperačních jednotek a tepelných čerpadel.

RADA NÁBYTEK s.r.o.

Naše společnost, sídlící v Brně, se zabývá prodejem českého kancelářského nábytku. Prodáváme kancelářské židle, křesla, stoly, skříně, dětské židle, vybavení do recepcí a zasedacích místnosti či callcenter. V nabídce máme i zdravotní židle. Věnujeme se rovněž grafickým návrhům a vizualizacím. Realizujeme interiéry na klíč. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Ing. Vladimír Marek - Zakázková výroba nábytku

Zaměřujeme s se na zakázkovou výrobu nábytku. Zajišťujeme výrobu kuchyní na míru, vestavěných skříní výklopných postelí a dalšího nábytku. Výrobu zajišťujeme z masivu, lamina nebo přírodní dýhy.