• Detail firmy

LDK centrum, s.r.o.

Základní popis

Prodeje svíček je pro dekorativní účely. Proto stále vyvíjíme nové tvary a úpravy povrchu svíček dle měnící se módy a trendů v designu.

Adresa

Sudějov 60
285 04 Sudějov

Okres: Kutná Hora
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  02144069

Výrobky, činnosti

Svíčky

Kontaktní údaje

E-mail: info@candlecandle.cz
WWW: www.candlecandle.cz

Kontaktní osoba

Ondřej Pazdera - Jednatel

Telefon: +420 723 404 903

Michal Pazdera - Jednatel

Další firmy v oboru

Jaroslav Černý

Nabízíme okna, dveře, rolety, žaluzie, parapety, garážová vrata, markýzy a sítě proti hmyzu. Zajišťujeme kompletní dodání včetně montáže. Poskytujeme zaměření a cenovou kalkulaci zdarma.

Martin Molnár

Zabýváme se velkoobchodním prodejem řezaných a hrnkových květin dovážených z Holandska. Zde nakupujeme na burze květiny z celého světa. Květiny po převozu ošetříme a uložíme do chladicích boxů se stálou teplotou, čímž je zajištěna jejich prvotřídní kvalita. Naši prodejnu naleznete ve Velkotržnici Lipence, v hale č. 27, kde si můžete vybrat z široké nabídky květin za bezkonkurenční ceny.

Truhlářství Vavřík, s.r.o.

Nabízíme zakázkové tesařské práce a výrobu truhlářských výrobků. Realizujeme stavbu zahradních domků, pergol a altánů, vestavěné skříně, zakázkový interiérový nábytek, výrobu schodů na míru, výrobu kompletní střechy, výrobu dřevěných polic, regálů a stolů a také nejrůznější dřevěné výrobky na zakázku. Specializujeme se na renovace starého nábytku.