• Detail firmy

LCT,a.s.

Základní popis

Potraviny.

Adresa

K nádraží 252
664 59 Telnice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26224836
DIČ:  CZ26224836

Výrobky, činnosti

Potraviny

Naše produkty můžete najít v maloobchodních a velkoobchodních potravinářských sítích jako je Makro, Tesco, Interspar, Hypernova, COOP, ALBERT, Globus, JIP, Kaufland, Gastrostella a dalších.

Kontaktní údaje

E-mail: frankmakes@gmail.com
WWW: www.vimixa.cz

Kontaktní osoba

František Makeš

Mobil: +420 731 335 536
E-mail: frankmakes@gmail.com

Long Pham Thanh - Předseda představenstva

Chen Liang - Člen představenstva

Van Hung Hoang - Člen představenstva

Další firmy v oboru

Pasta Impianti s.r.o.

Specializujeme se prodej strojů a zařízení na výrobu těstovin a gnocchi vhodných do restaurací, hotelů, jídelen, pekáren a obchodních řetězců. Nabízíme stroje na dlouhé a krátké těstoviny, stroje na válcované těstoviny, stroje na plněné těstoviny, stroje na bramborové gnocchi apod. Zajišťujeme prodej semoliny pro výrobu těstovin a sušené bramborové kaše pro výrobu gnocchi.

REGIONALL EXPRESS s.r.o.

Specializujeme se na velkoobchodní prodej ovoce a zeleniny. Prodáváme rovněž bylinky, houby, panenské oleje, freshové šťávy, svačinové saláty atd. Letecky importujeme čerstvé bylinky a exotické plody. Nabízíme potraviny v nejvyšší kvalitě, které také rozvážíme do hotelů, restaurací, barů, škol, školek a dalších gastro provozoven po celé jižní Moravě. Máme nejpestřejší sortiment za nejlepší ceny.

Marcová Petra - Lahůdka Brno

Vyrábíme především chlebíčky, minichlebíčky, jednohubky a kanapky, obložené mísy, obložené talíře, zeleninové saláty a produkty hodící se na rauty. Dodáváme vždy čerstvě udělané výrobky z kvalitních surovin.