• Detail firmy

LCGroup, s.r.o.

Základní popis

Dodáváme slaboproudé systémy na klíč. Realizujeme strukturované kabeláže a optické páteřní trasy. Svařování optických vláken. Elektrická požární signalizace (EPS) a elektronické zabezpečení (EZS), vstupní systémy, průmyslové televize, IP telefonie.

Adresa

Fügnerova 42
543 01 Vrchlabí

Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28237749

Výrobky, činnosti

Dodáváme slaboproudé systémy na klíč

Dodáváme slaboproudé systémy na klíč. Realizujeme strukturované kabeláže a optické páteřní trasy. Svařování optických vláken. Elektrická požární signa

Kontaktní údaje

Mobil: 777 006 061

Kontaktní osoba

Radek Lošták - Jednatel

Mobil: +420 777 314 711
E-mail: info@lcgroup.cz
WWW: www.lcgroup.cz

Martin Kotyk - Jednatel

Další firmy v oboru

VVservis, s.r.o.

Nabídka správy a údržby nemovitostí, ostrahy osob a majetku. Zajišťujeme dodávku a montáž zabezpečovacích systémů. Realizujeme školení BOZP a požární ochrany. Nabízíme ubytování ve vinařské oblasti Kobylí na Jižní Moravě.

Miloslav Bárta - hasičská technika

Nabízíme prodej, montáž a servis požární a hasicí techniky. Dodáváme požární hadice, armatury, agregáty, hasiva, hasící přístroje a ochranné pracovní pomůcky. Dodáváme zařízení pro požární bezpečnost staveb. Zajišťujeme školení v oblasti PO a BOZP.

PATRON-A s.r.o.

Poskytujeme detektivní a bezpečnostní služby. Nabízíme instalace, revize a servis zabezpečovacích systémů, fyzickou ostrahu osob a majetku, ostrahu průmyslových objektů, převoz zásilek hotovosti a cenin, detektivní sledování osob, zajišťování důkazních materiálů, prokázání nevěry a mnoho dalšího. Pořádáme také střelecké kurzy pro skupiny i jednotlivce. Umožňujeme také firemní akce na střelnici.