• Detail firmy

LBS SPORT s.r.o.

Základní popis

Provoz cykloservisu i skiservisu. Prodej sportovního oblečení a funkčního prádla. Nabídka běžek, vosků a bot. Nabízíme silniční i horská kola.....

Adresa

Na Maninách 900/50
170 00 Praha 7

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29047501

Výrobky, činnosti

Sportovní vybavení

Kontaktní údaje

E-mail: servis@lbs-sport.cz
WWW: www.lbs-sport.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Martin Vítek - Jednatel

Mobil: +420 602 850 073
Další firmy v oboru

Miluše Hrubá - SWIM - RELAX

Zabýváme se prodejem plaveckého vybavení. Nabízíme široký sortiment plavek, plaveckých brýlí, čepic a ploutví. Dále prodáváme plavecké a tréninkové pomůcky a další potřeby pro plavání, např. plážovou obuv, batohy, tašky, ručníky a mnoho jiného. Nakupovat můžete v našem e-shopu nebo v kamenné prodejně, která se nachází v Praze 4 - Podolí, v areálu plaveckého stadionu. Otevřeno máme denně.

Helena Bauerová - Ceresport

Zajišťujeme lukostřelnici, kurzy lukostřelby i firemní a sportovní akce s lukostřelbou. Provozujeme internetový obchod zaměřený na distribuci kompletního vybavení pro lukostřelbu. V nabídce naleznete lukostřelecké kuše, luky, šípy, praky, terčovnice a terče, vytahováky šípů, batohy na lukostřelecké vybavení, nářadí pro lukostřelce, lukostřelecké tréninkové pomůcky a mnoho dalšího.

diving4luck - Pavel Krs

Zabýváme se prodejem potápěčského vybavení a provozujeme potápěčskou školu. Další naší činností je práce pod vodou, především vyhledání a vylovení předmětů z vody, z hloubky až do 20 m a 10 kg váhy předmětu. Provádíme rovněž kontrolu trupu lodi, příp. nafocení závad. Ostatní služby po individuální dohodě.