• Detail firmy

Lázeňský resort Údolí Bratrouchov a.s.

Základní popis

Společnost nabízí ubytovací, lázeňské a sportovní služby. Možnost vnitřního bazénu se slanou vodou, sauna, vířivka, masáže, zábaly, dětský koutek, společenské hry, stolní fotbálek, atd...

Adresa

Nad Výšinkou 3218/11
150 00 Praha 5 - Smíchov

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27591611
DIČ:  CZ27591611
Rok založení:  2006
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- lázeňské procedury, ubytování, gastronomie, prostor pro dětské hry (hřiště s atrakcemi), sportovní vyžití.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 481 523 000
Telefon: +420 488 572 286
E-mail: info@hotel-unas.cz
E-mail: info@udoli-bratrouchov.cz
WWW: www.udoli-bratrouchov.cz

Kontaktní osoba

Eva Kotková - Člen představenstva

Stanislav Ron - Předseda představenstva

Ing. Arnošt Sládek - Člen představenstva

E-mail: a.sladek@bratrouchov.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AURUM AESTHETIC CLINIC s.r.o.

Jsme klinika plastické a estetické medicíny. Poskytujeme služby v oblasti masáží, kosmetiky, vizážistiky, psychoterapie a výživy. U nás máte možnost získat mladší vzhled a krásu, poradíme Vám jak se líčit, jak oblékat a jak pečovat o své tělo, aby Vaše postava nejevila známky stárnutí. Kompletní seznam zákroků, které provádíme, naleznete na našich www stránkách. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Individualtour

Zabýváme se vnitrostátní a mezinárodní osobní dopravou. Nabízíme ubytování za zajímavé ceny v hotelích v centru Prahy (i jinde v ČR), ve Vídni, Budapešti, Krakově atd. Zajišťujeme ubytování, dopravu a gastronomický servis pro svatby a podnikové oslavy, programy a prostory pro firemní akce. Dále zajišťujeme průvodcovské a překladatelské služby se specializací na španělštinu, angličtinu a ruštinu.

BEST BOWLING s.r.o.

BEST BOWLING se nachází v nákupním centru Metropole Zličín, k dispozici je 12 profesionálních bowlingových drah a kulečníkové stoly s restaurací a barem v plně klimatizovaných prostorách. Nabízíme možnost pořádání firemních i soukromých akcí s kapacitou 200 osob, velkoplošnou projekci. Vaříme také polední menu. Garantujeme 100% spokojenost a skvělou zábavu! Těšíme se na Vás!