• Detail firmy

LAYNO Tour s.r.o.

Základní popis

Jsme cestovka, která se zaměřuje výhradně na klientelu v mladší věkové kategorii a klientelu, která se dokáže mezi mladýma bavit.

Adresa

Mánesova 310/8
746 01 Opava - Předměstí

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29453887
DIČ:  CZ29453887

Výrobky, činnosti

Cestovka pro mladé

vytváříme hromadné zájezdy ve skupině přibližně stejně starých lidí, kteří budou na stejné vlně zábavy. Nabízíme zájezdy za co nejnižší cenu.

Kontaktní údaje

E-mail: info@laynotour.cz
WWW: laynotour.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Vimmer - Jednatel

Mobil: +420 723 203 435
E-mail: info@laynotour.cz

Jan Vimmer - Jednatel

Další firmy v oboru

SEKAN s.r.o.

Naše společnost poskytuje profesionální služby v oblasti cestovního ruchu, wellness služeb a zajištění kulturních a hudebních programů. V oblasti cestovního ruchu nabízíme služby zprostředkování nejrůznějších plně pojištěných zájezdů do celého světa. Pro Vaše firemní a soukromé oslavy zajistíme kulturní a hudební doprovod včetně unikátní show Elvise Presleyho. Vedeme masérské a regenerační studio.

Przedsiębiorstwo RAMATECH Sp. z o.o. Hotel Eva ***

Hotel Eva se vyznačuje krásným okolím. Nachází se na břehu řeky Visly. V blízkosti se nachází přístav, který před lety pustil na Visle plavby, kajaků a Karola Wojtyly. K dispozici našim hostům jsme také Krakov Voda tramvaje a pronajmout kánoe. Po vodními atrakcemi vás zveme na večerní slavnost v zahradě. Budeme velmi rádi, vítám vás!

Ing. Kateřina KLAŠKOVÁ

Nabízíme zprostředkování pobytů na Korsice. Zprostředkujeme pro Vás rodinnou dovolenou, dovolenou pro páry nebo třeba pro skupiny. Nabízíme také zajištění trajektů a letenek na Korsiku.