• Detail firmy

LAVIO s.r.o.

Základní popis

Provozujeme velkoobchod technických kapalin, průmyslových olejů a prodej maziv a autochemie. Dodáváme oleje pro průmyslové stroje a mobilní zařízení. Nabízíme mazací techniku a autokosmetiku. Kompletní sortiment máme i ve firemní prodejně v Ostravě.

Adresa

Výstavní 2372/22
709 00 Ostrava - Mariánské Hory

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28579674
DIČ:  CZ28579674
  • Maloobchod
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Průmyslové oleje Ostrava

- velkoobchod s průmyslovými oleji. Nabízíme oleje motorové, převodové a veškeré oleje pro průmyslové stroje a zařízení. Ostravský velkoobchod oleji.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 623 311
Mobil: +420 604 379 479
Fax: +420 596 623 311
E-mail: prodejna@lavio.cz
WWW: www.lavio.cz

Kontaktní osoba

Pavel Vidlář - Jednatel

Mobil: +420 603 425 323
E-mail: pavel.vidlar@lavio.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

DISTRIBUCE DETERGENTŮ s.r.o.

Zabýváme výrobou a maloobchodním i velkoobchodním prodejem specializované čistící a prací chemie. Dodáváme tekuté škroby, avivážní prostředky, sypké a tekuté prášky na praní, odstraňovače skvrn, mycí prostředky na nádobí nebo dávkovací čistící prostředky. Veškeré produkty můžete zakoupit jak v malém, tak ve velkém množství.

EURO - Šarm spol. s r.o.

Dodáváme průmyslové chemikálie - organiku, anorganiku, specifické produkty a další pro různá odvětví po celé ČR. Zaměřujeme se chemikálie pro úpravu pitné, užitkové a odpadní vody, výrobu čistících prostředků a povrchovou úpravu kovů. Specializujeme se na výrobu kyseliny octové, peroxidu vodíku a desinfekčních prostředků PERSTERIL.

DIRAN COMPANY s.r.o.

Dodáváme zařízení a chemii pro úpravu a předúpravu vod - pitné, technologické i odpadní vody. Nabízíme filtry, dávkovací čerpadla, kontroléry apod. Naše společnost rovněž navrhuje a realizuje úpravny vod s výjimkou ČOV. Součástí poskytovaných služeb je i odborný poradenský servis v oblasti úpravy a předúpravy vod.