• Detail firmy

LAVANDE agency s.r.o.

Základní popis

Organizujeme společenské, firemní a dětské akce i svatby, show, přepravu osob, pronajímáme vybavení na party. Zajišťujeme akce na klíč i dílčí služby.

Adresa

U Hřiště 267
252 42 Vestec

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48951811

Výrobky, činnosti

Organizujeme společenské, firemní akce

Kontaktní údaje

E-mail: hanzalova@lavande.cz
WWW: www.lavande-event.cz

Kontaktní osoba

Kateřina Hanzalová - Jednatel

Mobil: +420 775 207 525

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KSQ, spol. s r.o.

Kalibrační laboratoř firmy KSQ spol. s r.o. je akreditovaná podle ČSN EN ISO/IEC 17025:2005. Rozsah akreditace je uvedený v osvědčení o akreditaci č. 185/2015, vydaném ČIA o.p.s. Seznam měřidel, je možné vyhledat podle druhů v příloze osvědčení č. 185/2015 nebo v seznamu měřidel. Společnost byla vyhodnocena z hlediska ekonomické kondice. Za rok 2014 získala hodnocení A.

LAFA a.s.

Nabízíme komfortní ubytování v okolí Prahy v hotelu Bouček. Pořádáme svatební hostiny, firemní teambuilding, promoční hostiny, rodinné oslavy apod. K dispozici je Vám hotelová restaurace. Nabízíme pronájem salónků. Plánujete rekreaci na Lipně? Poskytujeme ubytování v apartmánech v Lipně nad Vltavou. Apartmány jsou vhodné i pro rodinné ubytování, a to pro letní i zimní dovolené.

Dům techniky ČSVTS Kladno s.r.o.

Poskytujeme prostory ke vzdělávání a školení nebo pořádání konferencí. Pořádáme také motivační a rekvalifikační kurzy v nejrůznějších oblastech života a to po celém území České republiky. Více informací o aktuální nabídce kurzů naleznete na našich internetových stránkách.