• Detail firmy

LAVANDE agency s.r.o.

Základní popis

Organizujeme společenské, firemní a dětské akce i svatby, show, přepravu osob, pronajímáme vybavení na party. Zajišťujeme akce na klíč i dílčí služby.

Adresa

U Hřiště 267
252 42 Vestec

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48951811

Výrobky, činnosti

Organizujeme společenské, firemní akce

Kontaktní údaje

E-mail: hanzalova@lavande.cz
WWW: www.lavande-event.cz

Kontaktní osoba

Kateřina Hanzalová - Jednatel

Mobil: +420 775 207 525

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KSQ, spol. s r.o.

Kalibrační laboratoř firmy KSQ spol. s r.o. je akreditovaná podle ČSN EN ISO/IEC 17025:2005. Rozsah akreditace je uvedený v osvědčení o akreditaci č. 185/2015, vydaném ČIA o.p.s. Seznam měřidel, je možné vyhledat podle druhů v příloze osvědčení č. 185/2015 nebo v seznamu měřidel. Společnost byla vyhodnocena z hlediska ekonomické kondice. Za rok 2014 získala hodnocení A.

UNO PRAHA spol. s r.o.

Nabízíme odborné vzdělávání v oblasti sváření plastů horkým vzduchem, horkým tělesem, extrudérem, elektrotvarovkou, horkým klínem a svařování plastů na tupo. Pořádáme certifikační zkoušky pro svářeče, instruktory, technology a certifikační zkoušky pro Evropské svářeče termoplastů. Provozujeme obchod, půjčovnu a servis svářečské techniky. Pořádáme kurzy vyššího svářečského personálu pro kovy.

FBE Praha, s.r.o.

Jako konzultační a vzdělávací společnost pomáháme firmám dosahovat excelentnosti v efektivitě výrobních i obslužných procesů, v manažerských, obchodních a komunikačních dovednostech a v řízení a naplňování firemní i osobní strategie. Rozvojové programy, kurzy a projekty optimalizace procesů realizujeme po celé ČR a SR a s pomocí partnerů a know-how z mezinárodní poradenské sítě SPIN i globálně.