• Detail firmy

LAURICH s. r. o.

Základní popis

Zabýváme se komplexní nabídkou na klíč pro energetiku, elektrárny, průmysl, kotelny, rodinné domky a všude tam, kde se voda ohřívá či používá jako pitná nebo užitková bez ohledu na množství.

Adresa

Ústecká 130
403 39 Chlumec

Okres: Ústí nad Labem
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62241737
Rok založení:  1994
Počet zaměstnanců:  10
  • Služby

Výrobky, činnosti

Dávkovací čerpadla

- kontrolery PULSAFEEDER

Kontaktní údaje

Telefon: +420 475 223 656
Fax: +420 475 223 997
E-mail: laurich@laurich.cz
E-mail: obchod@laurich.cz
WWW: www.laurich.cz

Kontaktní osoba

Ing. Daniel Beneš

Další firmy v oboru

EKOSFERA spol. s r.o.

Nabízíme služby v oblasti ochrany životního prostředí. Zajišťujeme ekologickou likvidaci a nakládání s nebezpečnými odpady, recyklaci elektrošrotu, čištění odlučovačů ropných látek, odběr a analýzu vzorků, měření emisí a další. Provádíme dezinfekci, dezinsekci a deratizaci.

ALFICO s. r. o.

Poskytujeme služby v oblasti CNC obrábění, průmyslové filtrace a ocelových konstrukcí. Zajišťujeme průmyslové filtrace kapalin, ocelové a nerezové konstrukce, obloukové svařování, atypické konstrukce, rukávcové filtry, nádoby filtrů s vinutými vložkami, filtrační vinuté vložky, potrubní síta, sáčky do rukávcových filtrů a mnoho dalšího.

CALIBRA CZ, s.r.o.

Vyrábíme a dodáváme váhy a vážící systémy. Dodáváme průmyslové, paletové, poštovní, silniční, tenzometrické, nájezdové, počítací a mostní váhy. Zajišťujeme výrobu a prodej balicí techniky, plnících stanic velkoobjemových vaků, vah na plnění PB lahví nebo na vážení sudů s pivem. Specializujeme se na opravy vah sériové výroby Tonava.