• Detail firmy

LASVIT s.r.o.

Základní popis

Svítidla, osvětlení - výroba výroba - soudobé osvětlovací objekty na zakázku a oceňované kolekce svítidel

Adresa

Komunardů 894/32
170 00 Praha 7

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27931161

Výrobky, činnosti

Svítidla

Kontaktní údaje

E-mail: lasvit@lasvit.com
WWW: www.lasvit.com

Kontaktní osoba

Lucie Charouzková

Mobil: +420 775 440 599

Ing. Aleš Stýblo - Jednatel

LEO JAKIMIČ - Jednatel

MIROSLAV PATKA - Jednatel

Jan Kukla

Mobil: +420 724 417 033
Další firmy v oboru

NOVA LIGHTING s.r.o.

Vyrábíme a prodáváme profesionální osvětlovací techniku pro divadla, televizní studia či hudební kluby a další stacionární i mobilní systémy scénického a efektového osvětlení. Zajišťujeme rovněž servis osvětlovací techniky, slaboproudé a silnoproudé rozvody, rekonstrukce a vybavení rozvoden. Katalog produktů a realizované zakázky naleznete na našich webových stránkách.

LED - LUMIN, s.r.o.

Specializujeme se na prodej LED osvětlení do bytů, komerčních i průmyslových prostor. Dodáváme LED žárovky, LED bodovky, LED svítidla, LED pásky samolepící, LED zářivkové trubice, LED venkovní a halová osvětlení. Rovněž zabezpečujeme vzduchová tepelná čerpadla vybavené kompresorem SCROLL pro vytápění a ohřev užitkové vody.

Autodíly HASPA spol. s r.o.

Provozujeme autoservis a pneuservis. Dodáváme náhradní díly značkové a originální s velkou slevou na osobní a užitkové vozy. Autodíly rovněž zasíláme - garance kvality a rychlého doručení! Další činností, kterou se zabýváme, je prodej LED osvětlení. Navštivte náš e-shop a vyberte si z širokého sortimentu nabízených produktů.