• Detail firmy

Laser Aréna Ostrava s.r.o.

Základní popis

Provoz laser game arény pro individuální i teambuldingové akce. Po hře jsou k dispozici sprchy zdarma. Bar s vychlazenými nápoji i stolní fotbálek.

Adresa

Za Školou 207
783 55 Velký Újezd

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01882384
DIČ:  CZ01882384
Rok založení:  2013

Výrobky, činnosti

Provoz laser game arény pro individuální i teambuldingové akce. Používáme vybavení v ČR - EVO-5. Vyberete si ze 4 herních módů. Po hře jsou pro Vás k dispozici sprchy zdarma. Bar s vychlazenými nápoji i stolní fotbálek. Nabízíme adrenalin, zábavu.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 702 915 258
E-mail: info@laserarenaostrava.cz
WWW: www.laserarenaostrava.cz

Kontaktní osoba

Karel Klimek - Jednatel

Ladislav Klimek - Jednatel

Další firmy v oboru

BEST BOWLING s.r.o.

BEST BOWLING se nachází v nákupním centru Metropole Zličín, k dispozici je 12 profesionálních bowlingových drah a kulečníkové stoly s restaurací a barem v plně klimatizovaných prostorách. Nabízíme možnost pořádání firemních i soukromých akcí s kapacitou 200 osob, velkoplošnou projekci. Vaříme také polední menu. Garantujeme 100% spokojenost a skvělou zábavu! Těšíme se na Vás!

ART PLAST

Jsme firma specializující se na výrobu modifikovaných plastových granulí na bázi polymerů, jako je PP, PA6, PA6.6, PET, ABS a další. Vyrábíme granule z polymerů primární a recyklované. Jsme také výrobcem plastových sedaček na stadiony (PP, PA6), jakož i specializovaných technických textilií z PP s trvalými antistatickými vlastnostmi.

DVŮR KRUTĚNICE

Dvůr Krutěnice - jezdecký a hotelový areál nabízí ubytování, služby restaurace, pořádání svateb, konferencí a dalších společenských událostí. Provozujeme jezdeckou stáj, kde Vám zajistíme vyjížďky nebo tréninky. Můžete se u nás ubytovat i se svým koněm.