• Detail firmy

LANIKO Morava, s.r.o.

Základní popis

Patříme do projektu iKomplet, což je balík služeb a produktů pro optimalizaci nákladů na tisk a komplexní řešení v oblastech informačního systému Helios. Prodej, pronájem a servis kancelářské techniky v Prostějově, Praze, Ostravě a Žďáru n.S.

Adresa

Vrahovická 4317/41
796 01 Prostějov

Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25859650
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Prodej, pronájem a servis kancelářské techniky.

V našich pobočkách v Praze, Ostravě, Prostějově a ve Žďáru nad Sázavou Vám nabídneme: kancelářská technika, kancelářské stroje, multifunkční zařízení,

Kontaktní údaje

Telefon: 582 302 030
E-mail: dispecink@laniko.cz
WWW: www.ikomplet.cz
WWW: www.laniko.cz

Kontaktní osoba

SIMONA JAITNEROVÁ - Jednatel

Mgr. Lenka Rušarová - Ředitel

Mobil: 605 202 939
E-mail: lrusarova@ikomplet.cz
Další firmy v oboru

ZM Servis, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní řešení v oblasti kopírovací a kancelářské techniky. Prodej, pronájem, leasing, záruční i pozáruční servis kopírek, tiskáren a faxů Konica, Minolta. Dodáváme spotřební materiál do kopírek i tiskáren - originální i recyklované náplně.

ABAX servisní centrum s.r.o.

Zabýváme se profesionálním servisem IT zařízení. Provádíme servis notebooků a tabletů, servis smartphonů, iPhonů a iPadů, servis laserových tiskáren, instalace software a hardware, expresní servis počítačů a notebooků, odheslovaní operačního systému a BIOSu, záchranu a obnovu dat, renovaci tonerů a kartridží, diagnostiku závady počítače, servis kamer a mnoho dalšího.

Ing. Peter Lukšo - Servis kancelářské techniky

Zajišťujeme servis a opravy kopírek, tiskáren a projektorů v Brně a okolí. Do firem dodáváme spotřební materiál pro chod kanceláře.