• Detail firmy

LANGARD s.r.o.

Základní popis

Zaměřujeme se na centralizované řízení domů a domácí zábavy. Navrhujeme domácí kinosály. Realizujeme projekty na klíč od návrhu po servis.

Adresa

Staropacká 897
190 12 Praha 9 - Dolní Počernice

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28134800

Výrobky, činnosti

Elektronika

Kontaktní údaje

Telefon: +420 737 233 327
E-mail: info@langard.cz
WWW: www.langard.cz

Kontaktní osoba

PAVEL ARAZIM - Jednatel

Telefon: +420 608 526 015

TOMÁŠ FOFF - Jednatel

RADOVAN PEKAŘ - Jednatel

PETR KULT - Jednatel

Další firmy v oboru

OTTOBAU s.r.o.

Specializujeme se na realizace strojních stěrkových omítek a na sanaci betonu. Provádíme kompletní rekonstrukce domů a bytů. Působíme v Praze a v okolí.

M. L. Engineering & Consulting, s.r.o.

Zpracováváme projekty a posudky v oblasti statiky a dynamiky (vibrace, účinky větru, nárazy). Specializujeme se na energetické a průmyslové stavby. Stěžejní činnosti firmy je zpracování: posudků a návrhů základů strojů, projektů seismicky odolných konstrukcí budov, hodnocení složitých konstrukcí a budov pří mimořádném zatížení (exploze, nárazy či klimatické zatížení). Více na našich www stránkách.

Vllnna, s.r.o.

Architektonická kancelář Vllna se zaměřujeme na vypracování architektonických studií a projektové dokumentace, realizaci interiérů na klíč, přestavby rodinných domů a návrhy pasivních domů. Dodáváme dřevěné zahradní altány a venkovní zahradní sauny kompletně na klíč. Rovněž zajistíme montáž zahradních altánů a saun. Naší specializací jsou domy se stromy s důrazem na zdravé bydlení.