• Detail firmy

LandScapePro, s.r.o

Základní popis

Ozeleňování teras, balkonů a střešních zahrad. Dodávky mobilní zeleně. Nabídka poradenství, vypracování projektu a následné realizace.

Adresa

Čáslavská 2027/5
130 00 Praha 3 - Žižkov

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27399141

Výrobky, činnosti

Ozeleňování teras, balkonů a střešních zahrad. Dod

Ozeleňování teras, balkonů a střešních zahrad. Dodávky mobilní zeleně. Nabídka poradenství, vypracování projektu a následné realizace.

Kontaktní údaje

E-mail: info@andscapepro.cz
WWW: www.landscapepro.cz

Kontaktní osoba

Lucie Šulcová- Radová - Jednatel

Mobil: 775 106 736

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ABIES Vysočina s.r.o.

Specializujeme se na velkoobchodní a maloobchodní prodej vánočních stromků. Naše stromky pěstujeme ve vlastních školkách. Dále spolupracujeme s dodavateli z České republiky a ze zahraničí.

Šticha & syn s.r.o.

Provádíme veškeré zahradnické práce. Zajišťujeme realizace a návrhy zahrad či údržbu zeleně. Nabízíme úklidové služby. Provádíme čištění garáží a eskalátorů.

Jiří Mík

Nabízíme úklidové služby pro byty, panelové domy i pro komerční prostory. Provádíme také strojové čištění garáží, vyklízecí práce, čištění koberců, mytí oken, technickou správu budov, službu domovníka, obsluhu plynových kotelen, na vaší zahradě posekáme trávu a zastřihneme keře. Dále nabízíme služby hodinového manžela. Pro úplnost služeb nabízíme i možnost dopravy zakoupeného zboží do vašeho bytu.