• Detail firmy

LANDGEO, s.r.o.

Základní popis

Nabízím geodetické práce, zpracování digitální katastrální mapy, vytyčování hranic pozemků, zaměření inženýrských sítí a tvorbu účelových map.

Adresa

Nábřežní 90/4
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24270466

Výrobky, činnosti

Geodetické práce

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 552 286
E-mail: paces@landgeo.cz
WWW: www.landgeo.cz

Kontaktní osoba

Ing. Marcela Jehličková - Jednatel

Mobil: +420 733 678 058

Simona Fundová - Jednatel

Další firmy v oboru

PROGEKA v.o.s.

Projekční a geodetická kancelář Progeka v.o.s. vznikla v roce 1993. Jsme kvalifikovanou firmou podnikatelským oprávněním v oboru zeměměřičství. Zajišťujeme geodetické práce pro stavební účely - geometrické plány, vytýčení a rozdělení pozemku, vyznačení budov, měření pomocí GPS, výškopisy, polohopisy apod. Kompletní informace o poskytovaných službách včetně referencí naleznete na našich stránkách.

GEOPLAN Andrzej Kwiatkowski

GEOPLAN společnost existuje a působí v průzkumu trhu od roku 1998. V současné době je jedním z předních geodetických společností v Polsku. Činnost společnosti se vyznačuje účinností a řadu úkolů.

BNGEO, s.r.o.

Nabízíme vyhotovení geometrických plánů pro rozdělení a převody pozemků nebo pro zápis staveb a věcných břemen do katastru nemovitostí. Provádíme vytyčení vlastnických hranic včetně právních služeb. Zaměřujeme výškopisné a polohopisné plány jako podklad pro projekt. Vytyčujeme stavby a zaměřujeme jejich skutečné provedení.