• Detail firmy

LANA Beránek s.r.o.

Základní popis

Prodej ocelových lan, řetězů, ok, háků, textilních pásů, sněhových řetězů.

Adresa

Mlýnská 2827
580 01 Havlíčkův Brod

Okres: Havlíčkův Brod
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28248015
DIČ:  CZ28248015
  • Služby

Výrobky, činnosti

Ocelová lana s atesty

pro mostové, věžové jeřáby, autojeřáby, výtahy, kladkostroje, navijáky, lanovky, (GUSTAV WOLF, PFEIFER,) nerezová, potažená PVC, se zalisovanými oky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 569 427 648
Mobil: +420 603 815 116
E-mail: obchod@lana.cz
WWW: www.lana.cz

Kontaktní osoba

Josef Beránek - Majitel

Další firmy v oboru

EXTE SPOJ s.r.o.

Zabýváme se prodejem nářadí, spojovacího materiálu, kotevní techniky, tesařského kování, brusiva, stavební a průmyslové chemie, hutního materiálu, ochranných pomůcek a dalšího zboží. Nabízíme nestandardní spojovací materiál pro automobilový průmysl a stavebnictví. Zajišťujeme záruční a pozáruční servis zn. POWERPLUS.

ProPS, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu gumárenských směsí, pryžových směsí a kabelové konfekce. Nabízíme pryžové směsi a kabely, silikonové kabely a vodiče, speciální kabely, opletené kabely a vodiče, prodlužovací kabely, flexibilní přívody apod. Rovněž dodáváme izolační materiály jako jsou izolační trubičky, smrštitelné dutinky, pletené dutinky, značicí dutinky, těsnicí profily, izolační pásky apod.

Elektro - kovo Štola s.r.o.

Provádíme opravy elektromotorů do 200 kW (osová výška 350), opravy kalových čerpadel, ponorných čerpadel do vrtu, čerpadel na odpadní vody a fekálie. Elektromotory rovněž prodáváme. Jsme autorizovaným servisem pro záruční a pozáruční opravy SIEMENS Mohelnice. Vlastníme certifikát ISO: dle ČSN EN ISO 9001 : 2009.