• Detail firmy

LAMMB systems s.r.o.

Základní popis

Provádíme měření geometrie a následné seřizování a servis obráběcích a výrobních strojů. Nabízíme servis a ustavování hřídelí, rotačních částí a motorů. Provádíme provozní vyvažování. Poskytujeme tribotechnické služby, nabízíme rozbory olejů a maziv.

Adresa

Kotkova 192/2
703 00 Ostrava - Vítkovice

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27808254
DIČ:  CZ27808254
  • Služby

Výrobky, činnosti

Měření geometrie Ostrava.

Provádíme měření geometrie obráběcích a tvářecích strojů. Měření laserovým měřícím systémem. Nabízíme měření geometrie pro zákazníky z Ostravska.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 595 954 398
Mobil: +420 731 415 082
Fax: +420 595 952 638
E-mail: lammb@lammb.cz
WWW: www.lammb.cz

Kontaktní osoba

Lumír Binar - Prokurista

Mobil: +420 736 605 973
E-mail: lumir.binar@lammb.cz
Další firmy v oboru

DT - BAUTRADE, s.r.o.

Zajišťujeme zhotovování projekční a konstrukční dokumentace v oblasti automobilového a potravinářského průmyslu. Provádíme konstrukci a výrobu pro klimatizační systémy vozidel, vyvíjíme jednoúčelové stroje,, výrobní linky, poloautomatická a automatická zařízení, robotizovaná pracoviště. Disponujeme vlastní svařovnou nerezu a oceli a nabízíme 2D a 3D řezání laserem.

KOFING a.s.

Výroba a montáž ocelových konstrukcí, technologických zařízení, potrubních systémů. Náš dosavadní sortiment: ocelové, mostní a zdvihací konstrukce až 30t výrobně a montážně neomezeně, ocelové nádrže pro chemický a petrochemický průmysl, plechové pláště, kryty, obslužné a pochůzkové plošiny, roštové a vibrační zařízení, dopravníky, potrubní systémy, kompletace membránových stěn energetických kotlů.

Ing. Jiří Zůbek - prodej klempířských strojů a zařízení firmy

Specializujeme se na prodej klempířských strojů a zařízení od firmy Bří Švarcové. Tyto stroje vynikají originální a jednoduchou konstrukcí s mnoha technickými řešeními. Dodáváme modulární ohýbačky, zařízení na odvíjení svitků, zařízení na výrobu okapových žlabů a svodových rour, obrubovací stroje, návalkové stroje a kompletní příslušenství.