• Detail firmy

LAMIREL® PCB Europe s.r.o

Základní popis

Tištěné spoje neosazené - dodávky na materiálech FR4, FR1, FR2, CEM1. Plošné spoje - ruční i strojové osazování, pájení a montáže. SMT šablony pro tisk pasty.

Adresa

Jungmannova 1132
506 01 Jičín

Okres: Jičín
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25262866

Výrobky, činnosti

Plošné spoje

Kontaktní údaje

Telefon: +420 493 539 011
Mobil: +420 777 171 072
E-mail: lamirel@lamirel.cz
WWW: www.lamirel.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Dubský - Jednatel

Další firmy v oboru

BRASTRO spol. s.r.o.

Zaměřujeme se na elektroinstalační materiál pro rozvody a elektrotechnické nářadí. Nabízíme konektory pro vodiče, elektrotechnické izolované pásky, optické kabely, optické rozvaděče na omítku a sloupkové optické rozvaděče, optické konektory, optické spojky, sloupové reproduktory, směrové reproduktory, fázové zkoušečky, izolované šroubováky, pojistkové patrony, jističe, proudové chrániče atd.

Jiří Karban - Ohýbací technika

Věnujeme se výrobě z hliníku, ohýbání hliníkových profilů, výrobě komponentů pro automobilový průmysl či součásti svítidel.

EFACEC PRAHA s.r.o.

Poskytujeme kompletní poradenství, projekci, dodávku a instalaci elektrotechnických a elektronických zařízení. Nabízíme fotovoltaické elektrárny na klíč, olejové a suché transformátory, spínací přístroje VN, řídicí systémy v energetice, digitální ochranné terminály, bezvýpadkové zdroje, automatizované sklady, dopravní systémy pro letiště a mnoho dalšího.