• Detail firmy

Lamino Factory s.r.o.

Základní popis

Truhlářská forma na Praze 10 nabízí spolupráci na výrobu kuchyní a veškerého nábytku spolupráce s výrobou veškeré stroje a nářadí jsou nové.

Adresa

Roháčova 145/14
130 00 Praha 3 - Žižkov

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  03326861
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Truhlářství

Truhlářská forma na Praze 10 nabízí spolupráci na výrobu kuchyní a veškerého nábytku spolupráce s výrobou veškeré stroje a nářadí jsou nové. Truhláři mají praxi 15 let.

Kontaktní údaje

E-mail: laminofactory@centrum.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Svoboda - Jednatel

Mobil: +420 777 206 051
E-mail: laminofactory@centrum.cz

Martin Myška - Jednatel

Karel Štěpánek - Jednatel

Telefon: +420 777 810 905
Další firmy v oboru

MARVIONA s.r.o.

Zajišťujeme prodej stavebního a truhlářského řeziva, atypických palet a dalších výrobků ze sušeného řeziva. Náš sortiment zahrnuje: hranoly, fošny, desky, střešní latě, palubky, plotovky, OSB desky, vodovzdorné překližky apod. Ceník stavebního a truhlářského řeziva naleznete na našich webových stránkách.

České řezivo, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a dodávkou stavebního i truhlářského řeziva, dřevěných palet a palivového dřeva. Dodáváme stavební hranoly a prkna, smrkové stavební fošny, truhlářské fošny, střešní latě, OSB desky, dřevěné palubky, hoblovaná prkna, sámované fošny, prkna pro výrobu plotových dílců apod. Rovněž zajišťujeme palivové dřevo štípané i vykrácené. Více naleznete na našich webových stránkách.

Füllsack Vlastimil

Zpracovávání a prodej dřeva z vlastní pily. Dodáváme stavební a truhlářské řezivo všech rozměrů (trámy, fošny, latě) i palivové dřevo. Dále vyrábíme krovy, dřevěné palety a bedny, a to standardní i atypické. Zajišťujeme pořez kulatiny, sušení řeziva a IPPC ošetření palet.