• Detail firmy

LamiDecor, spol. s r.o.

Základní popis

S precizností v každém detailu navrhujeme a vyrábíme zakázkový nábytek na míru – veškeré interiéry. Předsíně, kuchyňské linky, kuchyně na míru, ložnice, dětské pokoje, obývací pokoje, koupelny.

Adresa

Heřmaň 21
398 11 Heřmaň

Okres: Písek
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28094816

Výrobky, činnosti

kuchyně na míru, ložnice, dětské pokoje,

Kontaktní údaje

E-mail: peskova@lamidecor.cz
WWW: www.lamidecor.cz

Kontaktní osoba

Ing. Marek Peška - Jednatel

Mobil: +420 608 023 200

Zdeňka Pešková - Jednatel

Mobil: +420 775 724 648
Další firmy v oboru

Michal Zadražil

Zakázková truhlářská výroba. Naší doménou jsou především interiérové a vchodové dveře z masivu. Dále vyrábíme špaletová okna, schody, kuchyňské linky, vestavěné skříně, postele, noční stolky a jiný nábytek na míru, vše dle individuálních požadavků zákazníka. Garantujeme kvalitně odvedenou práci - spokojenost zákazníka je pro nás prioritou. Staňte si i vy jedním z nich!

ALOIS ELHOTTA - FID

Nabízíme CNC zpracování - obrábění dřeva. Zajišťujeme sériovou i kusovou truhlářskou výrobu. Vyrábíme CNC schodišťové dílce,na základě námi zpracovaného návrhu. Schodišťové dílce jsou polotovarem určených k dalšímu zpracování realizačními firmami.

Truhlářství Ing. Filip Allizar

Již 15 let se zabýváme truhlářskou výrobou. Vyrábíme na zakázku klasické i moderní kuchyně, vestavěné skříně, obývací stěny, ložnice, předsíně, dětské a studentské pokoje, pracovny atd. Naše truhlárna disponuje veškerým potřebným vybavením a k výrobě používáme ty nejkvalitnější materiály, které splňují i zdravotní nároky na dětský nábytek. Nabízíme kvalitní a cenově dostupný nábytek pro každého.