• Detail firmy

LAMIA - správa nemovitostí s. r. o.

Základní popis

Držitelé certifikátu jakosti ISO 9001:2000. Činnosti v oblasti správy domů fyzickým i právnickým osobám, družstvům, společenstvím, vlastníkům. Komplexní správa včetně účetnictví a právních služeb. Zprostředkování nákupu a prodeje nemovitostí.

Adresa

Pavlovova 1351/44
700 30 Ostrava - Zábřeh

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25851942

Výrobky, činnosti

Správa nemovitostí

Držitelé certifikátu jakosti ISO 9001:2000. Činnosti v oblasti správy domů fyzickým i právnickým osobám, družstvům, společenstvím, vlastníkům. Komplex

Kontaktní osoba

Ing. LADISLAV ŽILA - Jednatel

Ing. PETR ROMBA - Jednatel

Další firmy v oboru

Barbara Kolebacz ÚČTO BARBARA

Věnujeme se vedení účetnictví pro FO i PO. Poskytujeme komplexní daňové služby a poradenství. Pro firmy a organizace zabezpečujeme daňový i mzdový servis. Rovněž provádíme kontroly a rekonstrukce účetnictví. Vedeme kurzy a školení účetnictví a také akreditovaný rekvalifikační kurz účetnictví.

WORK BOSS s.r.o.

Jsme členem skupiny WINCOT PEOPLE. Zabýváme se vyhledáváním a výběrem zaměstnanců, jejich dočasným přidělením a poskytováním kompletního servisu v oblasti personálního leasingu.

SurTech CZ

Vedení účetnictví pro fyzické a právnické osoby, daňové evidence, ekonomické a finanční analýzy a zpracování mzdové agendy. Služby poskytujeme fyzickým i právnickým osobám z Ostravy a okolí.