• Detail firmy

LAMIA - CAR,a.s.

Základní popis

Společnost se zabývá pronájmem motorových vozidel, provozem mycí linky, atd...

Adresa

Na Míčánce 1035/57
160 00 Praha 6 - Dejvice

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63078384
DIČ:  CZ63078384
Rok založení:  1995
  • Služby

Výrobky, činnosti

Sluužby

- koupě zboží za účelem jeho dalšího prodej a prodej, zprostředkovatelská činnost v oblasti obchodu, pronájem motorových vozidel, provoz mycí linky, atd...

Kontaktní osoba

Jakub Motl - Předseda představenstva

Martin Mikulenčák - Člen představenstva

Vít Sedláček - Člen představenstva

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

František Sůva

Zabýváme se komplexními službami v oblasti úklidu domácností a komerčních prostor. Zajišťujeme rovněž úklidy pro SVJ. Nabízíme pronájem strojů na čištění koberců. Poskytujeme rovněž poradenství v přestupkovém řízení. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

MKR GROUP - eu, s.r.o.

Společnost provozuje unikátní projekt Mobilbar. Jedná se o jedinečné luxusní mobilní zázemí pro váš EVENT, VIP, ROADSHOW, PROMOTION, PARTY, FIREMNÍ VEČÍREK, SVATBU atd. Díky své konstrukci a technologii je využitelný po celý rok a v jakémkoli počasí.

Milan Mašek - instalatérské potřeby, s.r.o.

Provádíme veškeré instalatérské práce. Zajišťujeme velkoobchodní a maloobchodní prodej instalatérských a topenářských potřeb. V naší nabídce nalezete nářadí, které rovněž půjčujeme, dále pak armatury, potrubí, tvarovky, sanitu a jiné zařizovací předměty. Zakoupené zboží Vám po domluvě přivezeme, v případě zájmu zprostředkujeme revizi či projekci. Poradenství při výběru materiálu je samozřejmostí.