• Detail firmy

LAKRYS, s.r.o.

Základní popis

Provádíme zateplování a rekonstrukce budov i střech a stavební činnost.

Adresa

Alšova 801/18
251 01 Říčany

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27164420
  • Služby

Výrobky, činnosti

Provádíme

zateplování a rekonstrukce budov i střech a stavební činnost.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 283 932 084
Mobil: +420 739 600 957
E-mail: info@lakrys.cz
WWW: www.lakrys.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Suchý - Jednatel

Mobil: +420 602 339 483

Jiří Rulf - Jednatel

Mobil: +420 602 290 945
Další firmy v oboru

Ing. Lukáš Adámek

Nabízíme komplexní služby v oblasti arboristiky. Realizujeme kácení stromů, posudky stromů, zakládání zahrad, krajinářské úpravy, stavební výškové práce, krajinotvorná opatření, krajinné úpravy vodotečí, dendrologické průzkumy, konzervační ošetření dutin, modelace terénů, budování vodních prvků i realizaci drobných staveb v zahradě.

Stavební společnost KH 12 s.r.o.

Hlavním zaměřením společnosti je kompletní stavební činnost. Realizujeme výstavbu a rekonstrukce RD a průmyslových objektů, rekonstrukce bytů, revitalizace panelových domů a zateplení fasád. Provádíme též realizaci/rekonstrukci inženýrských sítí (vody, kanalizace, elektřiny, plynu), výstavbu komunikací, mostů. Realizujeme projekty dotované z programu "Zelená úsporám".

FERRO OK s.r.o.

Naší specializací je výroba, prodej, montáže a servis nejrůznějších jeřábů a zdvihacích zařízení. Nabízíme mostové, portálové, otočné, dílenské jeřáby a jeřábové dráhy. Zabýváme se realizací ocelových konstrukcí stavebních a technologických. Zajišťujeme servis a revize jeřábů, kompletní montáže a rekonstrukce jeřábů. Dodáváme náhradní díly a jeřábové komponenty od renomovaných výrobců.