• Detail firmy

LAKAT s.r.o.

Základní popis

Provádíme opravy a servis omítacích strojů a míchačů všech značek. ( PFT, M-tec, Putzmeister a další) Nabízíme nové i repase (opravy) transportních šneků, podávacích hřídelí, míchacích hřídelí, tubusů a doplňků D30, D40, E401, HM5, M3, G4.

Adresa

Nádražní 159/21
370 01 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26069521
DIČ:  CZ26069521

Výrobky, činnosti

OMÍTACÍ TECHNIKA

Vyrábíme, dodáváme a prodáváme vše pro omítací techniku, včetně příslušenství.D30, D40, E401, HM5, M3, G4 (PFT, M-tec) Provádíme opravy a servis.

Kontaktní údaje

E-mail: info@lakat.cz
WWW: www.lakat.cz
WWW: www.ledopad.cz

Kontaktní osoba

Jakub Teringl - Jednatel

Telefon: 773 153 153
E-mail: jakub.teringl@lakat.cz
Další firmy v oboru

Stropek kovo

Zabýváme se lisařskou výrobou, děrováním, ohýbáním, prostřihováním. Zaměřujeme se na menší díly o větších sériích. Lisujeme nerez, hliník, železné kovy. Službu nabízíme především pro firmy z Jižních Čech.

ZEOLITEN s.r.o.

Specializujeme se na dodávku hydraulicky ovládaných přístrojů stavebních strojů v České i Slovenské republice. Hlavním obchodním a dodavatelským partnerem je německá společnost s více jak 40-ti letou tradicí, Kinshofer GmbH Marienstein. V naší provozovně vyrábíme rámy výrobních a pracovních strojů, svařované konstrukce i skříně rotorů různých velikostí ze základních materiálů.

HM-METAL s.r.o.

Specializujeme se na zpracování plechů a profilů. Provádíme pálení laserem, ohraňování, broušení, vrtání, svařování, ohýbání trubek apod. Zajišťujeme výrobu ve vysoké kvalitě za příznivé ceny. Realizované zakázky a strojový park, kterým disponujeme naleznete na stránkách firmy. Neváhejte nás kontaktovat!