• Detail firmy

Ladronka s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme služby v pohostinství a catering. Provozujeme restauraci, vinný sklep a bowling bar v usedlosti Ladronka. Zajistíme pořádání firemních večírků, rodinných oslav, společenských akcí a dalších událostí. Provozujeme několik plážových kurtů.

Adresa

Tomanova 1028/1
162 00 Praha 6 - Břevnov

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62411586
DIČ:  CZ62411586
  • Služby

Výrobky, činnosti

Restaurace a vinný sklep.

Kontaktní údaje

E-mail: management@ladronka.com
WWW: www.ladronka.com

Kontaktní osoba

Michal Částka - Jednatel

Telefon: +420 734 385 288

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

SVORNOST spol. s r.o.

Nabízíme ubytování v ***hotelu v Praze. K dispozici máme 19 pokojů s koupelnou a TV, Wi-Fi, uzavřené parkovištěm, restaurací či sálem pro 50 osob. Pořádáme různé společenské akce.

DAVID PRAHA, s.r.o.

Restaurace Petřínské Terasy v Praze nabízí možnost pořádání firemních akcí, školení, seminářů, svateb nebo různých soukromých oslav. Využít můžete reprezentační prostory, restauraci Koliba s otevřeným ohništěm. 28km za Prahou směr Brno nabízíme prostory s využitím parcourové střelnice pro svatby, teambuilding a jiné akce společně s ubytováním v nedalekém hotelu.

ZLATÝ MELOUN, spol. s r.o.

Naše společnost se zabývá poskytováním služeb v oblasti gastronomie. Od roku 2000 zajišťujeme závodní stravování. Dále nabízíme cateringový servis na různých školeních, firemních akcích či soukromých oslavách. Věnujeme se rovněž projektování kuchyní a výdejen jídel včetně odborného poradenství v tomto oboru. Zpracujeme Vám gastronomický program na míru. Neváhejte nás kontaktovat!