• Detail firmy

Ladislava Pacáková

Základní popis

Galanterie textilní - prodej prodej - textilní galanterie

Adresa

Sofijské náměstí 3400/6
143 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  16898303

Výrobky, činnosti

Galanterie

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 858 281
E-mail: ladena.pacakova@centrum.cz
WWW: www.galanteriepacakova.webnode.cz

Kontaktní osoba

Ladislava Pacáková - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Smile Group s.r.o.

Zajišťujeme velkoobchodní prodej ručních pletacích přízí. Nabízíme angorskou vlnu, klasickou přízi, exkluzivní přízi, trekking přízi, krajkovou přízi nebo nebarvenou přízi. Naleznete u nás také jehlice, háčky nebo knoflíky.

SPEED PRESS Plus a. s.

Společnost zaměřená na výrobu, prodej a potisk reklamních předmětů. Možnost výběru z velkého sortimentu i výroba na zakázku. Nabízíme reklamní předměty, dárkové propagační předměty a veškeré technologie tisku např. plnobarevný digitální potisk textilu i 3D, tampónový tisk, sítotisk, laser, výšivka, speed-it. Vlastní výrobní a skladový areál, vzorkovna, vzorky zdarma, kancelářské potřeby. ISO9001.

ROOLLTEX s.r.o.

Věnujeme se maloobchodnímu a velkoobchodnímu prodeji látek, metráže a textilní galanterie. V našem sortimentu naleznete nejrůznější textilní materiály v jednobarevném, lesklém i matném, potištěném a zdobeném provedení. Dodáváme Vám potřebné množství dle Vaší objednávky. Nabízíme bezkonkurenční ceny a rychlé dodací lhůty. Aktuální nabídku naleznete na našich webových stránkách.