• Detail firmy

Ladislav Žídek

Základní popis

Nabízím zámečnické práce. Zajišťuji svařování v ochranné atmosféře CO2, ocelových konstrukcí pro stavebnictví, vyřezání různých částí.

Adresa

Petrov nad Desnou 134
788 14 Petrov nad Desnou

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  43979149

Výrobky, činnosti

Zámečnictví a svařování

Kontaktní údaje

Telefon: +420 602 769 708
E-mail: z.i.d.e.k@seznam.cz
WWW: www.zamecnik-sumperk.webnode.cz

Kontaktní osoba

Ladislav Žídek

Další firmy v oboru

M K S TRADEC. spol. s r.o.

Zabýváme se CNC soustružením a frézováním, lisováním plechových dílů, svářením, dělením materiálu, mechanickým obráběním, montáží dílů a tvářením plastů. Lisování provádíme na CNC lisu, výstředníkových a hydraulických lisech. Náš výrobní program zahrnuje odlitky, výkovky, elektrické a elektronické komponenty. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách.

C + W výroba trubek s.r.o.

Nabízíme zakázkovou výrobou bezešvých trubek atypických rozměrů z neželezných kovů. K výrobě využíváme především mosaz a měď. Vyrábíme měděné trubky, mosazné trubky, měděné i mosazné profily čtvercové, oválné, obdélníkové dle dodané dokumentace.

KOVO SKŘIPEC, s.r.o.

Od založení firmy se zabýváme třískovým obráběním železných i neželezných kovů a plastů. Máme široký strojový park s velkým množstvím i atypických nástrojů a příslušenství a tak svým zákazníkům můžeme nabídnout obrábění tvarově velmi složitých i rozměrných součástí. Nabízíme kusovou, malosériovou nebo sériovou výrobu. Výrobu provádíme dle projektové dokumentace nebo vzorového výrobku zákazníka.