• Detail firmy

Ladislav Vrtáček

Základní popis

Nabízí instalatérské, topenářské a plynařské práce. Zajišťuje montáže kanalizace, vodoinstalace a rekonstrukce bytových jader. Dále provádí montáže rozvodů plynu, zapojení plynových spotřebičů či revize plynu a komínů.

Adresa

Masarykova 76
533 54 Rybitví

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61231541
DIČ:  CZ6709190631
Rok založení:  1994
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- nabízí instalatérské, topenářské a plynařské práce. Zajišťuje montáže kanalizace, vodoinstalace a rekonstrukce bytových jader.

Kontaktní údaje

E-mail: vrtacek.ladislav@volny.cz
WWW: instalaterstvi-vrtacek.cz/

Kontaktní osoba

Ladislav Vrtáček - Majitel

Mobil: +420 602 412 778
Další firmy v oboru

KVINTAS s.r.o.

Zabýváme se výrobou a dodávkou ocelových přírub. Příruby vyrábíme také dle dodané dokumentace nebo opracováváme zákazníkem dodaných polotovarů. Vše o naší výrobě a službách naleznete na našich internetových stránkách.

Instalatérství Bidmon s.r.o.

Naše společnost Instalatérství Bidmon s.r.o. Vám nabízí instalatérské, topenářské a plynařské práce. Zajistíme instalatérské práce v budovách, instalace armatur a zařízení na budovách, vodoinstalatérství, vodovody, kanalizace, servis, strojovny a rozvody chlazení, solární kolektory, rekonstrukce koupelen a bytových jader na klíč a další. Neváhejte nás navštívit.

P.P.H.U."MEDICAR"

Společnost '' Medicare '' existuje od roku 2005. Nabízíme k prodeji vstřikovače LPG / CNG a doplňky pro plynové sporáky. Na základě zkušeností v oboru na bázi jsme otevřeli naši společnost. Všechny druhy výrobků máme na skladě. Dlouhodobá spolupráce s našimi zákazníky nám umožnila rozvíjet trh. Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou, stejně jako s webovými stránkami.